Ürünlerimiz
EPS - Genleştirilmiş Polistiren PS - Polistiren PP - Polipropilen PVC - Polivinilklorür PET - Polietilen Teraftalat Alçak Yoğunluk Polietilen Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen Yüksek Yoğunluk Polietilen CPE - Klorlanmış Poliepilen Emülsiyon PVC
Bizden Haberler
Şirketimiz ile ilgili haberler bu bölümden yayınlanacaktır.
   
Bize Ulaşın
Telefon :  +90 216 642 16 86
E-mail : info@eymenpetrokimya.com.tr
Hakkımızda

2012 yılında kurulan EYMEN PETROKİMYA, plastik hammadde sektöründe yılların tecrübe ve bilgi birikimini sürekli Global piyasaları yakından takip ederek yarınların gereksinimlerine bugünden cevap vermek amacındadır.

 Kurumsal saygınlığını müşteri memnuniyeti ve güveniyle kökleştiren firmamız, Plastik sanayi sektörüne hitap eden  ve gelişmekte olan ürün çeşidiyle müşterilerine daha iyi hizmet ve kaliteli ürün sunmayı en büyük hedef olarak benimsemiştir.

EYMEN PETROKİMYA ; çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür.

EYMEN PETROKİMYA’ nın en başta gelen sorumluluğu, vizyon ve misyonuna uygun hareket ederek tüm paydaşları için değer üretmek, davranış ve ilkeleriyle saygın ve örnek bir kurumsal kültür oluşturmaktır. Başarma azmi, dürüstlük ve şeffaflık, müşteri memnuniyeti, küreselleşme ve topluma katkı firmamızın temel değerleri ve kurumsal stratejisinin itici güçleridir.

EYMEN PETROKİMYA’nın tedarikini sağladığı başlıca ürünler;
EPS - Genleştirilmiş Polistren , PS - Polistren , PP - Polipropilen, PVC – Polivinil Clorür, PET - Polietilen Teraftalat , LDPE - Alçak Yoğunluklu Polietilen , LLDPE - Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen, HDPE -  Yüksek Yoğunluk Polietilen , E PVC - Emulsion Polivinil Clorür , CPE - Klorlanmış Polietilen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizi Takip Edin
Anasayfa İletişimSite HaritasıAtak Mail