Çevre Politikamız

Enerjiyi yoğun bir şekilde kullanan Eymen Petro Kimya, enerji yönetimi ve çevre politikalarına ayrı bir önem gösterir. Doğal kaynaklardan elde edilen enerjinin çevreyle uyumlu olarak kullanılması için üretim faaliyetlerinde çevresel etkilerin minimum seviyelere inmesine çalışan stratejilerimiz, enerji verimliliğinin düzenli olarak artırılması için de kullanılır. Çevre koruma sorumluluğunun bilincinde olan ekiplerimiz; eğitim, araştırma ve geliştirme alanlarında kendilerini düzenli olarak günceller ve çağın ihtiyaçlarına en doğru şekilde uyum sağlar.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için üzerine düşen sorumluluklarını fazlasıyla alan şirketimiz, dahil olduğu her türlü girişim ve faaliyette çalışanlarından destek alır. Çevreye karşı saygılı olmak Eymen Petro Kimya olarak üzerinde hassasiyetle durduğumuz bir konudur. Bu nedenle üretim aşamasının her safhasında hayata geçirdiğimiz disiplinli çevre politikaları ile sektöre örnek olacak çalışmaların altına imzamızı atarız.

Faaliyetlerimizin çevreye olan olumsuz etkilerini azaltmak için gerekli önlemleri eksiksiz bir şekilde alırız. Enerji tüketimini azaltmaya çalışırken verimliliğin artmasına ve tüketime bağlı olarak ortaya çıkan istenmeyen sonuçların azaltılmasına karşı sergilediğimiz tavır, geri dönüşüm ve kazanımın artırılmasına yönelik olarak sürdürülür.

Menü