Hakkımızda

Siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ve hayatına farklı bir renk katacak bütün detaylarda yanınızda olabilmek için 2012 yılında EYMEN PETROKİMYA olarak bu yolculuğa çıktık. Zamanla kendimizi geliştirdik ve hem kaynak hem de ürün çeşitliliğimizi artırarak Petrokimya sektöründe saygın, güvenilir ve global bir firma olmayı başardık.

Plastik hammadde sektöründe edindiğimiz tecrübelerimiz ile teknolojik gelişmeleri birleştirerek müşterilerimizin her türlü ihtiyacına profesyonel çözümler üretiyoruz. Uluslararası ticaret ağı ile iç piyasadaki varlığını en iyi şekilde geliştiren firmamız, stratejik iş ortaklarımızın da desteği ile kaliteli hizmetler sunan bir değer olmayı başarmıştır. Köklü deneyimimiz ve dinamik hizmet yapımız ile sürdürülebilir büyümeyi hedefleyerek çalışmalarımızı bu yönde geliştiriyoruz. Diğer sektörlere girdi sağlamakta olan petrokimya sektörü, bu işlevi ile lokomotif bir sektör özelliği taşımaktadır.

Türkiye’nin en iyi ve en kaliteli şirketlerinden biri olan Eymen Petrokimya, plastik hammadde sektörünün en önemli ve en büyük oyuncularındandır. Ülkemizdeki kalkınma hedeflerini göz önüne aldığımızda, Petrokimya sanayinin çok büyük bir gelişme potansiyeline sahip olduğunu görebiliyoruz. Buna bağlı olarak planladığımız ve yürüttüğümüz yatırımlar ile katma değeri yüksek olan ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Müşteri memnuniyeti temel ilkemiz ile yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında, belirlemiş olduğumuz misyon ve vizyonumuza uygun olarak hizmetlerimizi geliştiriyoruz. İleri teknolojik gelişmeleri takip ederek hem ekibimizi hem de hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Çevreyi korumak ve yaşamınızı kolaylaştırmak için sunduğumuz hizmetlerimiz ile yaşamın vazgeçilmez unsuru plastikleri en uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırıyoruz. İhtiyacınız olan her anda bizleri arayarak hizmetlerimizin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

EYMEN PETROKİMYA ; çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. EYMEN PETROKİMYA’ nın en başta gelen sorumluluğu, vizyon ve misyonuna uygun hareket ederek tüm paydaşları için değer üretmek, davranış ve ilkeleriyle saygın ve örnek bir kurumsal kültür oluşturmaktır. Başarma azmi, dürüstlük ve şeffaflık, müşteri memnuniyeti, küreselleşme ve topluma katkı firmamızın temel değerleri ve kurumsal stratejisinin itici güçleridir.

EYMEN PETROKİMYA’nın tedarikini sağladığı başlıca ürünler; EPS – Genleştirilmiş Polistren PS – Polistren PP – Polipropilen PVC – Polivinil Clorür PET – Polietilen Tereftalat LDPE – Alçak Yoğunluklu Polietilen LLDPE – Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen HDPE – Yüksek Yoğunluk Polietilen E PVC – Emulsiyon Polivinil Clorür CPE – Klorlanmış Polietilen

Menü