Misyon ve Vizyon

Müşteri ve ürün çeşitliliğini düzenli olarak geliştirerek müşteri taleplerine odaklanan Eymen Petrokimya olarak sektörde lider konuma yükselmek ve global bir firma olmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçi firmalarımız arasında kurulan kaliteli iletişim, hayatın her alanında kolaylık ve konforun sağlanabilmesi için özenle kurulur ve devamlılığı sağlanır. Değişen dünyaya ayak uydurabilmek için teknolojiden aldığımız destek, uzun vadeli hedeflerimize emin adımlarla ilerlememizde en büyük yardımcımızdır.

Alanında uzmanlaşmış bir ekiple sürdürdüğümüz kalite odaklı hizmetler, müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için profesyonel bir anlayışla hayata geçirilir. * İnsanların hayatına değer katmak * Fark yaratabilmek * İş ve işçi güvenliğini sürdürebilir kılmak * Piyasa şartlarına uygun hareket kabiliyeti ve * Çevreye duyarlı iş anlayışı bizi diğer firmalardan ayıran en temel özellikler arasında sayılabilir. Belirlediğimiz değerler, attığımız her adımda yolumuzu aydınlatan pusula görevi üstlenir.

Dünyayı daha iyi bir geleceğe taşımak için sahip olduğumuz vizyoner ruh ve cesaret, sorumluluk alabilecek güce sahiptir. Yaptığımız her işte, verdiğimiz her hizmette sadece kalite, güven ve müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız, piyasa taleplerini en doğru şekilde analiz eder ve anlamaya çalışır. Sadece değişime odaklanan iş anlayışımız sayesinde aldığımız sorumluluğu her şartta sahiplenir ve verimlilik politikasıyla siparişlerimizi zamanında teslim etmek için var gücümüzle çalışırız. Yıllar içinde kazandığımız bilgi birikimi ve deneyimi daima ileri götürmek için sürdürdüğümüz çaba, sosyal sorumluluk anlayışıyla buluşarak farkımızı ortaya koymamızı sağlar.

Menü